Kağıt

Yorulmaz Uluslararası Kağıt Kırtasiye;  Başta Fotokopi Kağıdı olmak üzere her türlü kağıt imalatı ,ihracatı ve üretimi yapmaktadır. Türkiye’de büyük bi tedarekçi konumundadır. Kuşe Kağıt, Fotokopi kağıdı, ofset kağıt, 1.Hamur kağıt, 3.hamur Kağıt, Renkli Kağıt, Mukavvalar vb. dir.


Karton

Yorka; Her çeşit Karton , Mukavva ve  Özel Kağıtların ithalatının yanın da satışını da üstlenmiştir.    


Kırtasiye

Yorulmaz Kırtasiye;   Okul ve Ofisler de kullanılan her türlü Kırtasiye malzemelerinin ithalatını – ihracatını yapan şirketimiz birçok dünya markalarının da Türkiye Mümessilidir.


Yapı Gayrimenkul

Yapı gayrimenkul Yoryap;  Gerek yurtiçi , gerek yurt dışı her türlü gayrimenkul ve yapı projelerin de faaliyet göstermektedir.


Elektornik Ürünler

Elektronik ürünler Yorel;  Günlük hayatınız da kullanılan hırdavat ve tüketim ürünlerinin yanın da elektrikli elektronik aletlerin de ithalat ve ihracatını yapıp geniş dağıtım ağına sahiptir.


Kitap & Dergi Yorde; Her türlü Kitap , Dergi basılı yayın sektörün de ilerleme kaydedip her geçen gün gelişmektedir.


Yorpet; Türkiye genelin de Konut Otel ve İnşaat projelerinin yanın da Enerji ve Petrol piyasasın da devamlı olarak Ar-ge , Fizibilite çalışmaların da bulunmaktadır.

 


All Matik deterjan’ ının satışını Türkiye’ nin yanı sıra farklı ülkeler’ de de yapmayı amaçlıyoruz. Ülkemizin adını gururlandırmak en büyük hedefimiz ve bunun için elimizden gelenin en iyisini yapıp hergün daha fazla çalışacağız.